O nás

BTW Transport

Interview s pánom Wolfangom Böhmom, majiteľom spoločnosti
BTW Transport spol s.r.o.

Aká je Vaša ideológia a vízia?

Som srdcom dopravca. Od detstva bolo parkovisko pre nakladné vozidlá mojim ihriskom. V Rakúsku sa hovorí: vychovaný s naftou v materskom mlieku. Vlastná flotila je srdcom našej spoločnosti. Dávame pozor, aby sme používali najekologickejšie vozidlá. Momentálne máme v prevádzke iba nákladné vozidlá EURO 6. V nasledujúcich 5 rokoch by sme sa cheli viac sústrediť aj na export – import trh.

Známe sú Vaše úctyhodné úspechy u WKO. Viete nám prosím o tom niečo povedať?

„Áno, od októbra 2019 mám tú česť zastupovať prepravné spoločnosti a ich záujmy ako predseda Obchodnej komory vo Viedni.“

www.ots.at/presseaussendung

news.wko.at/news/wien

BTW Transport

HISTÓRIA FIRMY

Wolfgangn Böhm založil spoločnosť BTW Transport spol s.r.o. v roku 2011 ako dcérsku spoločnosť spoločnosti Leonhard Böhm Transport GmbH & Co KG.
Odvtedy získala spoločnosť BTW Transport významný podiel na medzinárodnom trhu. Materskú spoločnosť založil jeho otec Leonhard vo Viedni v roku 1972 a začinala s jediným nákladmým autom.

Naše CMR poistenie ručí až do výšky 1,5 Mil. €

BTW Transport sa zameriava na prepravu do a zo Slovenskej republiky – Českej republiky – Chorvátska – Rumunska – Serbie – Poľska – Nemecka – Rakúska – Španielska – Portugalska –Beneluxu – Bulharska – Slovinska.

Flotila našej spoločnosti má 15 nákladných vozidiel Euro 6.
V prípade škody máme CMR poistenie až na 1,5 Mio €.

Vždy sa snažíme kupovať najekologickejšie nákladné vozidlá. Veríme v nízku spotrebu paliva prostredníctvom ochrany  ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA a tým znižovanie emisií CO2

DNES

BTW zamestnáva takmer 50 ľudí

  • šoféry
  • dispozícia
  • administratíva

Ponúkame komplexné služby, aby si BTW mohla udržať svoju konkurenčnú pozíciu. Dôraz sa kladie na zákazníka.

BTW v posledných rokoch neustále rástol a ďalej rozvíjal svoju kvalitu a spoľahlivosť.

unnamed-5